Tasuta transport ostudelt üle 25€

LED lambiga valgenduskomplekt

UUS!

LED valgendusgeeliga saavutad professionaalse tulemuse kodus, ilma salongi või hambaarsti külastuseta.

Hinnanguga 0 / 5
(0)

49.90

Kohaletoimetamise kohta vaata siit.

Hammaste LED-valgendus on üks populaarseimaid esteetilise hambaravi protseduure, mis muudab naeratuse säravamaks. Kui oleme senini harjunud käima hambaid valgendamas salongis või hambaarsti juures, siis enam pole see vajalik. White Glo LED-valgendus on kodune hammaste valgenduskomplekt, millega saavutad professionaalse valgendustulemuse mugavalt ja kiirelt kodust lahkumata.

Miks valida White Glo LED-valgendus?

  • Investeering iseendasse – samm enesekindlama ja säravama naeratuse suunas.
  • Salongikvaliteet kodus – professionaalne valgendustulemus ilma kodust lahkumata.
  • Pikaaegne tulemus – 1 kuur kestab 7 päeva, pakendis jagub geeli 50-ks kasutuskorraks. 
  • Kohene tulemus – tõeline sära on vaid 7 päeva x 10 minuti kaugusel.

Tänu White Glo LED-valgendusgeeli tõhusale koostisele on võimalik saavutada erakordselt särav naeratus ilma hambaid tundlikuks muutmata. Pole oluline, kas tegemist on mõne tähtsa sündmusega või tavalise argipäevaga, White Glo White Glo LED-valgendusgeeliga saad püsivalt valge ja meeldejääva naeratuse, mis lisab enesekindlust ja sära igasse päeva. Kvaliteetne, kiire ja ohutu kodune hammaste valgendamise lahendus on nüüd kättesaadav igaühele.

KUIDAS WHITE GLO LED-VALGENDUS TÖÖTAB

LED-lampidest tulev sinine valgus aktiveerib valgendusgeeli, mis omakorda ergutab hapnikuosakesi, lagundades tõhusalt hammastele ladestunud katu. Juba esimese kasutuskorra järel on tulemus silmnähtav. Vaid 10 minutiga saavutate särava tulemuse, mis vastab hambaarsti juures tehtavale protseduurile, kuid on oluliselt mugavam ja ajasäästlikum.

Kuigi üks kuur kestab 7 päeva, sisaldab meie komplekt piisavalt geeli kuni 50 kasutuskorraks, mis tähendab, et ühest pudelist jagub tervelt seitsmeks kuuriks. See teeb hammaste valgendamise protsessi mugavaks, soodsaks, kiireks ja kõigile kättesaadavaks. LED-lamp töötab patareidega, mida on lihtne vahetada.  White Glo LED-valgendus on mugav ja käepärane toode, mis mahub isegi käekotti, võimaldades värsket ja säravat naeratust teistega jagada ka kodust eemal olles.

KASUTAMINE
  • Kandke geel kapele ning kinnitage see LED-lambi külge.
  • Asetage geeliga täidetud kape suhu, lülitage valgus sisse ning LED-lampi nii kaua suus kuni sinine valgus kustub. Protsess kestab 10 minutit.
  • Võtke kape suust ning loputage geel hammastelt.
  • Nautige oma säravat ja valget naeratust.

Koostis: Propylene Glycol, Glycerin, 9% Carbamide Peroxide, Carbomer 940, Triethanolamine, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Bromelain, Papain.

BRÄND

White Glo on hinnatud valgendavate suuhooldustoodete bränd Austraaliast. White Glo tooted olid algselt suunatud filmitööstusesse, modellidele ja näitlejatele, kelle jaoks on valged hambad ja kaunis naeratus visiitkaardiks. Kuna aval ja särav naeratus ei ole pelgalt esteetilise ilu sümbol, vaid ka märk enesekindlusest ja professionaalsusest. Siis sellest lähtuvalt pöörab White Glo erilist tähelepanu oma toodete kvaliteedile ja tõhususele. Klientide rahulolu tagatakse läbi kvaliteetsete valgendavate suuhooldustoodete pakkumisega, mille konkurentsieeliseks on soovitud tulemuse mugav ning kiire saavutamine tasukohase hinna eest. 

White Glo valgendavad suuhooldustooted on aastate jooksul saavutanud tunnustust ja võitnud mitmeid prestiižseid auhindu, mis kinnitab nende kvaliteeti ning tõhusust. Ka Eestis on White Glo tooted saanud laialdast tunnustust. Aastate jooksul on White Glo erinevaid tooteid pärjatud mitmete kohalikke auhindadega, mis tõestab nende populaarsust ja usaldusväärsust ka Eesti tarbijate seas. Samuti on White Glo hambapastad paljude hambaarstide lemmikuteks. White Glo jätkab oma toodete väljatöötamist ja täiendamist, et tagada nende parim kvaliteet. White Glo tootevalik on loodud nii, et iga toode täiendab teineteist. Seega proovi julgelt White Glo koduseid hambahooldustooteid ning edaspidi saadab sind särav naeratus igas päevas.

White Glo ei testi oma tooteid loomade peal!

White Glo tooted on vegansõbralikud!

Maaletooja: RUBE Trade OÜ

Kontakt: info@rube.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “LED lambiga valgenduskomplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…