Tasuta transport ostudelt üle 25€

Valgendav hambapasta suitsetajatele

Suitsetajatele mõeldud valgendava toimega valgendav hambapasta, eemaldab hammastelt nikotiiniplekid ja värskendab hingeõhku.

(2)

6.90

Laost otsas

Kohaletoimetamise kohta vaata siit.

White Glo Smokers Formula on eelkõige suitsetajatele mõeldud tugevama abrasiivsusega valgendav hambapasta, mis regulaarsel kasutamisel eemaldab hambaemaililt nikotiini poolt põhjustatud värvimuutused ning hoiab suitsetaja hingeõhu meeldivalt värske. Hambapasta sisaldab ränivetika pulbrit, mis oma õrna abrasiivse toimega eemaldab hammastele ladestunud parkained, hambakatu ja –kivi.

Sisaldab: hambapasta + hambahari  + hambavaheharjad.

Kasutamine: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo hambapasta ja -harjaga 2 korda päevas 2-3 minutit. Sobib ka elektrilisele hambaharjale.

Koostis: Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Solum Diatomeae (Diatomaceous Earth), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanum Dioxide), Sodium Saccarin, Rosa Canina Fruit Oil, Cetylpyridinium Chloride 0,05% w/w, Sodium Monofluorophosphate 0,76% (1003 ppmF)

BRÄNDIST

White Glo on hinnatud valgendavate suuhooldustoodete bränd Austraaliast. White Glo tooted olid algselt suunatud filmitööstusesse, modellidele ja näitlejatele, kelle jaoks on valged hambad ja kaunis naeratus visiitkaardiks. Kuna aval ja särav naeratus ei ole pelgalt esteetilise ilu sümbol, vaid ka märk enesekindlusest ja professionaalsusest. Siis sellest lähtuvalt pöörab White Glo erilist tähelepanu oma toodete kvaliteedile ja tõhususele. Klientide rahulolu tagatakse läbi kvaliteetsete valgendavate suuhooldustoodete pakkumisega, mille konkurentsieeliseks on soovitud tulemuse mugav ning kiire saavutamine tasukohase hinna eest. 

White Glo valgendavad suuhooldustooted on aastate jooksul saavutanud tunnustust ja võitnud mitmeid prestiižseid auhindu, mis kinnitab nende kvaliteeti ning tõhusust. Ka Eestis on White Glo tooted saanud laialdast tunnustust. Aastate jooksul on White Glo erinevaid tooteid pärjatud mitmete kohalikke auhindadega, mis tõestab nende populaarsust ja usaldusväärsust ka Eesti tarbijate seas. Samuti on White Glo hambapastad paljude hambaarstide lemmikuteks. White Glo jätkab oma toodete väljatöötamist ja täiendamist, et tagada nende parim kvaliteet. White Glo tootevalik on loodud nii, et iga toode täiendab teineteist. Seega proovi julgelt White Glo koduseid hambahooldustooteid ning edaspidi saadab sind särav naeratus igas päevas.

White Glo ei testi oma tooteid loomade peal!

White Glo tooted on vegansõbralikud!

Maaletooja: RUBE Trade OÜ

Kontakt: info@rube.ee

2 arvustust tootele Valgendav hambapasta suitsetajatele

  1. Riina (toote omanik)

    Olen väga rahul tootega

  2. Riina Pihlak (toote omanik)

    Olen väga rahul.Soovitan sõpradel soojalt

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga