Tasuta transport ostudelt üle 25€

Diamond kodune valgendusgeel

UUS!

Säravalt valge naeratus kõigest 7 päevase kuuriga!

KAASAS HAMBAPASTA PROFESSIONAL CHOICE

Hinnanguga 0 / 5
(0)

29.90

Kohaletoimetamise kohta vaata siit.

Diamond Whitening System on tugevatoimeline vesinikuvaba valgenduskomplekt koduseks kasutamiseks. Valgendamise protsess käivitub geelis sisalduva sidrunhappe toimel. Sidrunhape on ohutu, kuid tõhus valgendaja, mis muudab hambad säravaks ja valgeks. Ühe valgenduskuuri pikkuseks on 7 järjestikkust päeva, 5-15 minutit päevas. Lisahoolduseks on pakendis kaasas tugevalt valgendav hambapasta Professional Choice. Valgendusgeeli jätkub kuni 35-ks valgenduskorraks.

  • Kaasas Professional Choice hambapasta
  • Kuni 35 valgenduskorda
  • Kuur 7 päeva/5-15 minutit päevas
  • Ei sisalda vesinikku
KASUTAMINE

Geel: Aseta mõne sentimeetrine riba geeli ülemisele ning alumisele kapele. Hoia kapesid suus 5-15 minutit.

Hambapasta: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo hambapasta ja -harjaga 2 korda päevas 2-3 minutit. Sobib ka elektrilisele hambaharjale.

KOOSTIS

Geel: Glycerine, Aqua, Cellulose Gum, EDTA, Sodium Chloride, Menthol, Citric Acid

Hambapasta: Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanum Dioxide), Sodium Saccarin, Rosa Canina Fruit Oil, Sodium Monofluorophosphate 0,76% (1003 ppmF)

BRÄNDIST

White Glo on hinnatud valgendavate suuhooldustoodete bränd Austraaliast. White Glo tooted olid algselt suunatud filmitööstusesse, modellidele ja näitlejatele, kelle jaoks on valged hambad ja kaunis naeratus visiitkaardiks. Kuna aval ja särav naeratus ei ole pelgalt esteetilise ilu sümbol, vaid ka märk enesekindlusest ja professionaalsusest. Siis sellest lähtuvalt pöörab White Glo erilist tähelepanu oma toodete kvaliteedile ja tõhususele. Klientide rahulolu tagatakse läbi kvaliteetsete valgendavate suuhooldustoodete pakkumisega, mille konkurentsieeliseks on soovitud tulemuse mugav ning kiire saavutamine tasukohase hinna eest. 

White Glo valgendavad suuhooldustooted on aastate jooksul saavutanud tunnustust ja võitnud mitmeid prestiižseid auhindu, mis kinnitab nende kvaliteeti ning tõhusust. Ka Eestis on White Glo tooted saanud laialdast tunnustust. Aastate jooksul on White Glo erinevaid tooteid pärjatud mitmete kohalikke auhindadega, mis tõestab nende populaarsust ja usaldusväärsust ka Eesti tarbijate seas. Samuti on White Glo hambapastad paljude hambaarstide lemmikuteks. White Glo jätkab oma toodete väljatöötamist ja täiendamist, et tagada nende parim kvaliteet. White Glo tootevalik on loodud nii, et iga toode täiendab teineteist. Seega proovi julgelt White Glo koduseid hambahooldustooteid ning edaspidi saadab sind särav naeratus igas päevas.

White Glo ei testi oma tooteid loomade peal!

White Glo tooted on vegansõbralikud!

Maaletooja: RUBE Trade OÜ

Kontakt: info@rube.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Diamond kodune valgendusgeel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga