Tasuta transport ostudelt üle 25€

Tasuta transport ostudelt üle 35€

VASTUSED OLULISTELE KÜSIMUSTELE

Siit leiate vastused enim küsitud küsimustele. Kui Teie küsimus jäi vastuseta, siis kirjutage või helistage meile julgesti.

Meie kontaktid:                                                                                                                                                                                                                                                                                     

E-mail: info@ilumus.ee

Telefon:  662 5300.

Vastame Teie küsimusele nii kiiresti, kui võimalik.

Kauba saadame laost välja: 

ESMASPÄEVAL kell 16.00

KOLMAPÄEVAL kell 16.00

REEDEL kell 15.00

Ostud, mis on tehtud vähemalt 1 tund enne järgmist kauba väljasaatmise aega, postitame samal päeval.

Edasine sõltub juba postiteenuse pakkuja kiirusest. 

Edasine sõltub juba postiteenuse pakkuja kiirusest. 

Ilumuse veebipood teeb kõik võimaliku, et pakkuda oma klientidele soodsat tarnet. Hetkel kehtivad meie veebipoes järgmised transpordi hinnad: 

1. Pakiautomaadist - alates 2.90 €.

2. Postkontori väljastuspunktist – alates 3.90 €.

3. Kuller toob koju – alates 5.90€. 

Ilumuse veebipoes on võimalik maksta toodete eest täpselt nii nagu kliendile sobib. Seega, kui ei ole võimalik tasuta pangaülekandega, saadame ettemaksuarve, mille tasumisel postitame kauba. Arve küsimiseks palun kirjutada info@ilumus.ee.

Ilumus.ee ei müü aegunud tooteid. Toote kehtivust ja ohutut kasutamist selgitab kosmeetikatoodete ohutust ja märgistamist reguleeriv Kosmeetikatoodete määrus 1223/2009/EÜ. Kosmeetikatooted mille säilivusaeg on pikem kui 30 kuud tähistatakse avatud kreemipurgi sümboliga. Kreemipurgi sümboli sisse märgitud number näitab toote ohutu kasutamise aega kuudes pärast tootepakendi avamist. Kosmeetikatoodetele mille säilivus on lühem kui 30 kuud, märgitakse toote säilimise tähtaeg. 

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

Ilumus.ee aktsepteerib Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode) krediitkaarte. Krediitkaardiga makse sooritamiseks on vaja sisestada vaid pangakaardi andmed.

Ilumuse veebipoest ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamis kulud.

Avatud pakendiga kosmeetika ja parfümeeriatooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. 

Scroll to Top