TAGASTUSÕIGUS

  • Kui soovite tellimusest loobuda, kuid olete selle eest juba pangalingi kaudu tasunud, siis palun saatke teade loobumissoovi kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, e-posti aadressile info@ilumus.ee. Kui selle tellimuse kaupa ei ole veel teele pandud, siis maksame Teile raha tagasi.
  • Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14-ne päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis ning omal kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa v.a transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa saatke palun e-posti aadressile info@ilumus.ee.
  • Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun kohe teada e-postiaadressil info@ilumus.ee. Kui kaup on kahjustund Ilumus.ee süül, parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille tellides kauba eest tasusite.
  • Enne kauba postitamist kontrollitakse kõik tooted alati üle, kuid kui Te siiski avastate, et saadetud kaup on ebakvaliteetne, tuleb selle kasutamine kohe lõpetada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul vea avastamisest meile teatada.